کتابخانه دیجیتال شهرداری اصفهان
بازدیدکنندگان:

کل بازدیدکنندگان: نفر
بازدیدکنندگان امروز: نفر
منابع:

کل منابع : جلد
کتاب عربی : جلد
کتاب فارسی : > جلد
کتاب اصفهان شناسی : جلد
مقالات :جلد
اعضا و کاربران:

کل اعضا : نفر
اعضا فعال : نفر

کاربران برخط : نفر
عضو شدگان امروز : نفر


پورتال «سواد دیجیتالی» در حال طراحی است

دفتر سیاست فناوری اطلاعات (OITP) وابسته به انجمن کتابداری امریکا (ALA)  در حال فعالیت بر روی نمونه کارهای سواد دیجیتالی است و این اقدام ، به کتابخانه ها در حفظ اولین جایگاه آموزش سواد دیجیتالی کمک خواهد کرد.

به گزارش لیزنا، در نشست زمستانی ALA ، جلسه ای با طیف وسیعی از اعضای گروه به منظور یادگیری بیشتر درباره تلاش های فعلی و کمک به اطلاع رسانی توسعه نمونه کارهای سواد دیجیتالی برگزار شد.
یکی از نتایج برگزاری این جلسه  تشکیل کمیته مشورتی OTIP  بود که به مسائل سواد دیجیتالی می پردازد و شامل نمایندگانی از بخش های ALA است.

در راستای همین جریان، پورتال سواد دیجیتالی ملی به عنوان طرحی ملی با همکاری OITP و  مخابرات ملی و مدیریت اطلاعات (NTIA) در حال اجرا است.

NTIA   درخواستی را برای سازمان ها از جمله کتابخانه ها که در پروژه های سواد دیجیتالی فعالیت دارند، ارسال نموده که محتوای مورد نظر خود را برای گنجاندن در پورتال سواد دیجیتالی ارسال نمایند.

هدف از طراحی این پورتال پاسخگویی به نیاز ایجاد یک محل متمرکز  برای اتصال جدیدترین منابع در دسترس، مشارکت و به اشتراک گذاری  بهترین شیوه به منظور ارتقاء مهارت های سواد اطلاعاتی است.

علاقه مندان در صورت داشتن هرگونه سؤال می توانند با آدرس پست الکترونیکی DigitalLiteracy@bah.com مکاتبه نمایند.
پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.