کتابخانه دیجیتال شهرداری اصفهان
بازدیدکنندگان:

کل بازدیدکنندگان: نفر
بازدیدکنندگان امروز: نفر
منابع:

کل منابع : جلد
کتاب عربی : جلد
کتاب فارسی : > جلد
کتاب اصفهان شناسی : جلد
مقالات :جلد
اعضا و کاربران:

کل اعضا : نفر
اعضا فعال : نفر

کاربران برخط : نفر
عضو شدگان امروز : نفر


برنامه‌های هفته پژوهش ایرانداک اعلام شد

به گزارش لیزنا، در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش، که از ۲۸ آذر تا ۲ دی برگزار می‌شود، پنل‌ استادان آموزش و پژوهشگران، بازديد از كتابخانه و آرشيو ايرانداک و معرفی دوره‌های آموزشی ايرانداک (با حضور اساتيد دوره‌ها) به صورت روزانه برگزار می‌شود.

 

هم‌چنین در روز نخست پس از مراسم افتتاحیه هفته پژوهش، نشست جامعة اطلاعاتی و سينما به همراه اكران فيلم Citizenfourبا حضور استادان برگزیده این حوزه برگزار خواهد شد. 

افزون بر این، در روز یکشنبه ۲۹ آذر پنل استادان آموزش با عنوان اصطلاح شناسی در عصر حاضر با حضور دكتر شهين نعمت زاده، دكتر مازيار اميرحسينی، مهندس تقی رجبی و دكتر ملوک السادات بهشتی برگزار شده و مهندس رجبی پنل پژوهشگران را با عنوان طراحی، توليد و تدوين اصطلاحنامه برگزار خواهد نمود. 

هم چنین، معرفی O-book توسط مهندس راويد خانلری و آرزو سلطانی در روز یکشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۷ انجام می‌شود. 

در روز دوشنبه ۳۰ آذر، پنل استادان آموزش با حضور ميثم ميرطاهری و منصور ميرطاهری و با عنوان اينفوگرافيک - تكنيک های ديداری‌سازی داده‌ها و اطلاعات برگزار می‌شود و احمد گنجی برنامه‌ريزی راهبردی را در پنل پژوهشگران برگزار خواهد کرد. 

در چهارمین روز هفته پژوهش در ایرانداک، دكتر عصمت مؤمنی، دكتر مهدی عليپور حافظی، دكتر مهدی طاهری و دكتر ميترا صميعی سناريونويسی در كتابخانه های ديجيتالی را شرح داده و ديجيتال سازی و آرشيو ديجيتال توسط دکتر فرهاد شیرانی ارائه خواهد شد.

 

در آخرین روز هفته پژوهش، ضمن برگزاری اختتامیه، تازه‌های معاونت پژوهش، گزارش روسای پژوهشکده‌های ایرانداک، سامانه پیشینه، همانند جو، ساعت و رصد و برگزیدگان حوزه‌های مختلف معرفی می‌شوند.

 

هم‌چنین، دورة آموزشی راهكارهای عملی استقرار مديريت دانش و كاربردهای فناوری اطلاعات در پژوهش‌های علمی در روزهای اول و دوم دی ماه برگزار می‌شوند.

 

بر اساس اعلام روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران، در پنل‌های پژوهشگران، دستاوردهای پژوهشی که در ایرانداک تجاری‌سازی می‌شوند، تشریح می‌شود.
پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.